2019-12-01
Wtorek, 7 lipiec 2020, 188 dzień roku, wschód: 03:25, zachód: 19:59
Znajdujesz się: ZMIANA KSIĘŻY WIKARIUSZY

Decyzją Ks. Arcybiskupa, z dniem 1 lipca ksiądz Wojciech zakończył posługę wikariusza w naszej parafii i został skierowany do pracy w parafii N.S.P.J. w Olsztynku.

Dziękuję księdzu Wojciechowi za siedem lat wspólnej pracy i życzę wielu łask Bożych w dalszej realizacji kapłańskiego powołania.



Ostatnia modyfikacja: 2019-07-01

 

 

 

  • Gertruda
    Jakubiak
    2020-06-23
Losowy cytat:

    „Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem.”


/J 13,34/